nr 1432 5435
Matsalsgrupp
omkring sekelskiftet 1900, Bord+ 4 stolar
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
1.000 kr |
Såld: |
350 kr |
måndag 22 november 2021 kl 19:55:40
Tid |
Kund |
Bud |
21/11 10:42:22
300 kr
22/11 13:33:40